Перейти до основного вмісту

Студентське містечко Чернівецького національного університету

Під час навчання в університеті іногородні студенти мають можливість проживати у гуртожитках студентського містечка Чернівецького національного університету.

Кафедра туризму ЧНУ – гуртожитки студмістечка

Схема розташування корпусів гуртожитків:

У студмістечку університету діє 6 гуртожитків (2,8 тис. ліжко-місць). Гуртожитки двох типів: коридорного та блочного (2 кімнати, санвузол). У гуртожитках створені відповідні умови проживання. Кімнати укомплектовані необхідними меблями (ліжка, тумбочки, стіл та стільці). Студенту за окрему плату надається право користуватися комп’ютерною технікою та електроприладами (мікрохвильова піч, мультиварка, холодильник, музичний центр, телевізор). Кожний гуртожиток обладнаний комфортним вестибюлем, кухнями, санітарно-гігієнічними приміщеннями, кімнатами для самопідготовки та кімнатами відпочинку.

Першочергове право на поселення надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, інваліди, особи, які мають статус внутрішньо переміщених, учасники АТО, діти учасників бойових дій, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), іноземним студентам та студентським сім’ям. Розподіл місць у гуртожитках студмістечка здійснюється згідно з наказом ректора та відповідно до Положення „Про студентське містечко Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича”. Заступник директора інституту, коледжу/декана факультету з навчально-виховної роботи, голова студентської ради, голова студентської профспілки відповідного факультету/інституту/коледжу спільно зі студентською радою гуртожитків, кураторами академічних груп та працівниками студмістечка несуть відповідальність за дотримання «Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках ЧНУ». На кожному поверсі (блоці) обирається староста, який контролює роботу чергових студентів та стежить за порядком.

Плата за проживання здійснюється посеместрово впродовж першого тижня поточного навчального семестру.

Студентам-мешканцям гуртожитків категорично забороняється приносити і вживати спиртні напої та наркотичні засоби, палити в житлових кімнатах, місцях загального користування та на території студмістечка, за виключенням спеціально відведених для цього місць, з’являтися до гуртожитку у нетверезому стані, грати в азартні ігри, утримувати тварин тощо. За порушення «Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках ЧНУ» на студента накладається стягнення залежно від порушення (догана, виселення з гуртожитку, відрахування з університету).

У поселенні вам допоможе:

Інформація щодо поселення студентів в гуртожитки університету.

Після зарахування до університету студентові необхідно подати до деканату відповідного інситуту/факультету/коледжу заяву про надання ліжко-місця у гуртожитку.

Поселення студентів у гуртожитки студмістечка здійснюється на підставі списків відповідних деканатів інститутів/факультетів/коледжу спільно з дирекцією студмістечка. Ордери на проживання видає паспортний стіл студмістечка. Документи щодо тимчасової реєстрації тих студентів, що поселяються у гуртожитки надає паспортний стіл студмістечка у порядку, встановленому органами МВС України.

Оплата реєстрації здійснюється за рахунок особи, якій надається ліжко-місце у гуртожитку.

Перелік необхідних документів, які повинен мати студент при поселенні у гуртожиток студмістечка:

Адміністрація студмістечка:

Директор: Гарасим Василь Іванович (53-52-64)

Заступник з виховної роботи: Лопушинська Галина Ярославівна (53-52-64)

Паспортисти (52-99-86):

Адреса адміністрації студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: вул. Небесної Сотні, 4Б

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності