Перейти до основного вмісту
Гурток 7 пагорбів

Навчально-прикладний туристично-екскурсійний гурток “СІМ ПАГОРБІВ” – добровільне об’єднання здобувачів вищої освіти за спеціальністю 242 “Туризм і рекреація” за ініціативи кафедри географії та менеджменту туризму. Гурток розташований у кімнаті №63 корпусу №1 та прикріплений до Лабораторії симуляції туристичної ситуації. Діяльність гуртка “СІМ ПАГОРБІВ” відбувається поза кредитами освітньої програми та навчального плану за такими напрямками:

  1. Краєзнавчо-екскурсійний – відвідування з екскурсіями визначних місць та пам'яток. Набуття навичок організації та проведення екскурсій.
  2. Спортивно-рекреаційний – здійснення походів з використанням туристичного спорядження. Опанування техніки некатегорійного спортивного туризму.
  3. Туристично-інфраструктурний – відвідування підприємств туристичної індустрії з виробничими ексурсіями. Набуття професійних навичок у ділових іграх.
  4. Готельно-ресторанний – відвідування підприємств із виробничими екскурсіями та набуття професійних навичок у сфері гостинності.
  5. Туристично-інформаційний – застосування Web-технологій у просуванні туристичних продуктів і дестинацій.

Положення гуртка >>>

План роботи гуртка >>>

Навчально-прикладний туристично-екскурсійний гурток

Екскурсія до м. Львів, 25-26.11.2023 р.

25-26 листопада 2023 р. студенти 112 групи (ОП "Готельно-ресторанний сервіс та туроперейтинг") відповідно до плану роботи гуртка "7 пагорбів" відвідали місто Львів – один з найпопулярніших туристичних напрямків в Україні. Прогулялися історичним центром Львова (внесеним до списку Світової спадщини ЮНЕСКО). Закріпили знання з дисципліни «Організація екскурсійних послуг» та «Основи туризму і рекреації». Відвідали різноманітні пам’ятки архітектури, переважна їх більшість сконцентрована в історичному центрі та оцінили роботу закладів харчування центральної частини міста.

Пізнавальний гастрономічний тур, 11-12.11.2023 р.

11-12 листопада 2023 р. студенти 410 (ОП "Міжнародний туризм") і 412 груп (ОП "Готельно-ресторанний сервіс та туроперейтинг") разом із наставницею Halyna Krul відповідно до плану роботи гуртка "7 пагорбів" знайомились із цікавинками Івано-Франківська. Окреслили маршрут центральною історичною частиною міста, де насолоджувались архітектурою, згадуючи лекції з "Організації екскурсійних послуг", піднялись на Ратушу, прогулялись галереєю "Бастіон", відпочили на терасі колишнього заводу "Промприлад", який нині отримав нове сучасне життя для молодих ініціативних творчих людей, прогулялись до міського озера, оцінили сервіс франківських кав'ярень, ресторацій, пабів, фаст-фуду, хостелу. Вийшов не просто тур вихідного дня, а пізнавальний гастрономічний тур!Такі поїздки дозволяють формувати необхідні в сучасному суспільстві навички "soft skills": вирішувати організаційні моменти, домовлятись із персоналом у хостелах і закладах харчування, комунікувати між собою, допомагати один одному, чути і дослухатись до інших, проводити час цікаво і весело разом!

Кафедра туризму ЧНУ - заняття гуртка "Сім пагорбів", 11-12.11.2023р.

Тренінг з базової підтримки життя, 09.11.2023 р.

09.11.2023р. студенти 1 курсу спеціальності «Туризм і рекреація» пройшли тренінг з базової підтримки життя на базі навчального центру Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.Студенти навчилися оцінювати безпеку середовища довкола постраждалого; вивчили алгоритм дій, які допоможуть врятувати життя до приїзду швидкої, зокрема відпрацювали перекладання постраждалого в стабільне бокове положення, виконання серцево-легеневої реанімації, базових реанімаційних дій із використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора (АЗД); розглянули основні способи зупинення кровотеч.

Архітектурна екскурсія по місту Чернівці, 07.11.2023 р.

07.11.2023 р. відбулося екскурсійне заняття по місту Чернівці на архітектурну тематику зі студентами 1 курсу спеціальності «Туризм і рекреація». Викладач Король О.Д. провів здобувачів вулицями історичного середмістя, де на прикладі міської забудови XIX – початку ХХ століття пояснювалися архітектурні стилі: класицизм, необароко, неоренесанс, модерн, конструктивізм. Студенти навчилися розпізнавати ордер, сандрики та інші елементи фасадів, їхні особливості, притаманні тому чи іншому архітектурному стилю.

Архітектурна екскурсія

Екскурсія в інтерактивний Музей науки, 25.10.2023 р.

25 жовтня 2023 р. відповідно до плану роботи навчально-прикладного туристично-екскурсійного гуртка «Сім пагорбів» кафедри географії та менеджменту туризму Чернівецького національного університету відбулася екскурсія в інтерактивний Музей науки для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 112 групи (ОП "Готельно-ресторанний сервіс та туроперейтинг").В інтерактивному просторі студенти змогли ознайомитися з біологічними, фізичними, хімічними та іншими науковими явищами. Дізналися, як працює наука через взаємодію з різноманітними експонатами.

Виробнича екскурсія до туристичної дестинації «Мигове», 14.10.2023 р.

14 жовтня 2023 р. відповідно до плану роботи навчально-прикладного туристично-екскурсійного гуртка «Сім пагорбів» відбулася виробнича екскурсія до туристичної дестинації «Мигове» для студентів спеціальності 242 «Туризм і рекреація». Були показані та охарактеризовані гірськолижний спуск, витяги, снігові гармати, ратраки. Студенти оглянули інфраструктуру гірськолижного комплексу: готелі, ресторани, зону дитячої анімації, spa-комплекси, сувенірний ринок. Також студенти ознайомилися із гірськолижнім спорядженням (карвингові лижі, технікою катання). Студентам був проведений ретроспективний аналіз розвитку туристичної дестинації «Мигове», розказано про становлення якірного об’єкта, показано як довкола нього розросталися малі готельно-ресторанні комплекси, садиби агротуризму, з’являлися супутні види туристичного бізнесу: квадроцикли, сувеніри, екскурсії та ін.

Посвята в студенти, 14.10.2023 р.

Посвята на географічному факультеті - це не просто традиція, якій вже майже 60 років. Це можливості сформувати необхідні у сучасному суспільстві навички Soft skills: взаємодіяти між собою, разом вирішувати спільні завдання, невимушено спілкуватися, адаптовуватись до реальних ситуацій, миттєво вирішувати проблеми, вміти активно застосовувати жести, міміку для підсилення відповідних емоцій тощо.Посвята 2023 стала для здобувачів вищої освіти 4-го курсу спеціальності 242 "Туризм і рекреація" не простою яскравою подією їхнього студентського життя, а, власне, тією можливістю згуртуватись, поспілкуватись, нарешті, краще познайомитись заради спільної справи майже на фініші навчання на бакалавраті. Їм випало закінчувати школу під час жорстких карантинів, два роки навчатись дистанційно, на третьому курсі - поєднувати очне навчання з перервами на повітряні тривоги. Тож вони були позбавлені можливості бути долученими до ГЕО-родини на першому курсі, активно спілкуватись між собою, їздити на всі практики, в туристичні мандрівки, розпалювати вогнища в походах, розкладати намети, спати в спальниках, співати українських пісень під гітару.

Оглядова екскурсія містом Чернівці, 28.09.2023 р.

Завершенням Програми заходів до Всесвітнього дня туризму і відповідно до плану роботи студентського дослідно-прикладного туристично-екскурсійного гуртка "Сім пагорбів" стала оглядова екскурсія історичною частиною Чернівців для студентів 1 і 2 курсу спеціальності 242 "Туризм і рекреація", яку провела доцентка кафедри географії та менеджменту туризму, членкиня Асоціації працівників туристичного супроводу Буковини та Всеукраїнської асоціації гідів Галина Круль. Окрім ознайомлення з історією, архітектурними цікавинками, історіями та легендами з життя міста, студенти наочно ознайомились із прийомами та манерою подання інформації.Поєднання пізнавального з практичним стане в нагоді при виконанні практичних робіт з навчальної дисципліни "Організація екскурсійних послуг".

Заняття гуртка містом Чернівці, 14.12.2022 р.

14.12.2022 р. відбулося заняття з організації екскурсійного супроводу в рамках роботи гуртка «Сім пагорбів» на тему «Атрактивні підходи в екскурсійному супроводі (на прикладі історичного середмістя Чернівців)».

Кафедра туризму ЧНУ - заняття гуртка "Сім пагорбів", 14.12.2022 р.
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності