Перейти до основного вмісту

Велика увага в навчальному процесі приділяється практичній підготовці. Під час проходження навчальних туристично-краєзнавчих практик на молодших курсах студенти ознайомлюються з туристичними ресурсами та інфраструктурою Карпат і західного регіону України.

Навчальна туристично-краєзнавча практика студентів спеціальності 242 «Туризм і рекреація»

База студентських практик географічного факультету "Мигове"

База студентських польових практик географічного факультету "Мигове" знаходиться поруч із однойменним гірськолижним туристичним комплексом біля підніжжя вершин Буковинських Карпат – Кичера та Стіжок. Вона має власну велику територію із заїздом для транспорту, обгороджену парканом, на якій збудовано два дерев’яні котеджі хостельного типу. На двох поверхах котеджу є 5 спальних кімнат з двоярусними і одноярусними ліжками на 24 місця, на першому поверсі – кухня та неповний санвузол. На території також знаходиться вуличний туалет, великий стіл з лавами (в проєкті – альтанка). Облаштований спортивний майданчик для мініфутболу та волейболу. Дивитися на карті >>>

База студентських польових практик "Мигове" використовується для навчальних практик для ознайомлення з рекреаційними ресурсами та туристичними маршрутами Буковинських Карпат. На прикладі гірськолижного комплексу «Мигове», розташованого поруч, студенти знайомляться з особливостями функціонування готельно-ресторанної інфраструктури в туристичних дестинаціях. Тут студенти також здобувають soft skills, зокрема під час проведення різноманітних факультетських заходів, на кшталт Посвяти першокурсників.

На старших курсах студенти мають можливість стажуватися за кордоном, а також проходять практику на туристичних підприємствах Чернівецької області та за місцем проживання.

Положення та програма дуального навчання

Положення та програми практик

Договори про бази практик

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності