- четвер, 15 січня 2026 р.
15 січня 2026 року в урочистій атмосфері Мармурової зали відбулося вручення дипломів магістрам географічного факультету Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Дорогі магістри, за вашими плечима - роки навчання, веселого студентського життя, незабутніх практик і спільних поїздок, відкриттів та мрій.
Нехай здобуті знання стануть надійним компасом у професійному й життєвому маршруті, а любов до географії завжди веде до нових горизонтів.
Пам’ятайте - ви назавжди залишаєтеся частинкою великої та дружньої геородини.

