Перейти до основного вмісту
форум

23-24 квітня викладачі кафедри географії та менеджменту туризму географічного факультету стали учасниками Національного туристичного форуму, який проходив у Кам’янці-Подільському.

Обмін ідеями, практичними кейсами та досвідом сприятиме вдосконаленню освітнього процесу та підготовці конкурентоспроможних фахівців у галузі туризму.

Результат – нові практичні кейси, натхнення та чітке розумінням того, як зробити навчання ще більш сучасним, практичним і цікавим для студентів.

FB_IMG_1777041942476.jpgFB_IMG_1777041950535.jpgFB_IMG_1777041962067.jpgFB_IMG_1777041963813.jpgIMG-126724b2a3673e00415d89c52cc1e78e-V.jpgFB_IMG_1777042000513.jpgFB_IMG_1777042064430.jpgIMG-9ac6b073c927206a04666422902155e6-V.jpgIMG-b7062b6048640611b383c84ee6013542-V.jpgIMG-ec756fd3365066c2337e0c1c4878f835-V.jpgIMG-34aa3be17d289cb3ec8347e021e7c358-V.jpgIMG_20260424_172211_612.jpg

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності