- пʼятниця, 24 квітня 2026 р.
23-24 квітня викладачі кафедри географії та менеджменту туризму географічного факультету стали учасниками Національного туристичного форуму, який проходив у Кам’янці-Подільському.
Обмін ідеями, практичними кейсами та досвідом сприятиме вдосконаленню освітнього процесу та підготовці конкурентоспроможних фахівців у галузі туризму.
Результат – нові практичні кейси, натхнення та чітке розумінням того, як зробити навчання ще більш сучасним, практичним і цікавим для студентів.











