- четвер, 7 травня 2026 р.
07.05.2026 р. відповідно до плану роботи навчально-прикладного туристично-екскурсійного гуртка «Сім пагорбів» відбулося екскурсійне заняття по місту Чернівці на архітектурну тематику зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності J3 «Туризм і рекреація» (ОП «Міжнародний туризм та туроперейтинг»).
Керівник гуртка Король О.Д. провів здобувачів вулицями історичного середмістя, де на прикладі міської забудови XIX – початку ХХ століття пояснювалися архітектурні стилі: класицизм, необароко, неоренесанс, модерн, конструктивізм.
Студенти навчилися розпізнавати ордер, сандрики та інші елементи фасадів, їхні особливості, притаманні тому чи іншому архітектурному стилю.