Перейти до основного вмісту
гурток

07.05.2026 р. відповідно до плану роботи навчально-прикладного туристично-екскурсійного гуртка «Сім пагорбів» відбулося екскурсійне заняття по місту Чернівці на архітектурну тематику зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності J3 «Туризм і рекреація» (ОП «Міжнародний туризм та туроперейтинг»). 

Керівник гуртка Король О.Д. провів здобувачів вулицями історичного середмістя, де на прикладі міської забудови XIX – початку ХХ століття пояснювалися архітектурні стилі: класицизм, необароко, неоренесанс, модерн, конструктивізм.

Студенти навчилися розпізнавати ордер, сандрики та інші елементи фасадів, їхні особливості, притаманні тому чи іншому архітектурному стилю.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності