Під час навчання студенти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» мають можливість відпочити між парами в студентському просторі «Екватор», що знаходиться на географічному факультеті Чернівецького національного університету.

Спортивні зали Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Спортивні зали Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Завантажити

Перші геофаківські спортивні ігри

Баскетбол.

19 квітня 2024 року на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся баскетбольний турнір, у якому взяли участь такі команди: кафедри географії та менеджменту туризму; кафедри економічної географії та екологічного менеджменту; кафедри геодезії, картографії та управління територіями; кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії; команда викладачів. У напружених поєдинках перемогу здобули:3-є місце – команда викладачів географічного факультету. 2-е місце – команда студентів кафедри геодезії, картографії та управління територіями. Чемпіонами змагань стала збірна команда студентів кафедри географії та менеджменту туризму.

баскетбол

Теніс.

12 квітня 2024 року відбувся турнір з тенісу. Переможцями стали: 3-є місце – команда географії України та регіоналістики у складі Гуцул Сусанни, Назарія Змійовського та Павла Венціва. 2-е місце – команда кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії у складі Оксани Осачук, Христини Кузенко, Владислав Маєвський. Чемпіонами змагань стала збірна команда студентів кафедри економічної географії, геоморфології та палеогеографії у складі Яни Савки, Івана Халуса та Амфілохія Козуба.

теніс

Шахи.

7 березня 2024 року на географічному факультеті, в студентському просторі "Екватор", в рамках Перших спортивних геофаківських ігор відбувся шахових турнір. У цікавій та напруженій боротьбі 3-є місце на турнірі виборола студентська команда кафедри географії та менеджменту туризму у складі Дмитра Заремського (211 група) та Дениса Бубело (211 група). 2-е місце посіла команда кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії у складі Владислава Маєвського (106 група), Івана Хлуса (101 група) та Христини Кузенко (203 група). Чемпіонами турніру стала збірна команда викладачів географічного факультету у складі доцента кафедри географії та менеджменту туризму Тетяни Скутар та асистента кафедри географії України та регіоналістики Ярослава Джамана.

шахи

Волейбол.

Перші геофаківські спортивні ігри стартували!!!

25-го листопада 2023 року в спортивному залі Чернівецького ліцею №9 стартував волейбольний турнір в рамках перших геофаківських ігор. В ньому взяли участь 5 збірних студентських команд від кожної кафедри та команда викладачів. У безкомпромісній боротьбі перемогу здобули студенти кафедри географії України та регіоналістики, які у фінальному поєдинку здолали студентську збірну кафедри економічної географії та екологічного менеджменту. Почесне 3-є місце зайняла студентська збірна команда кафедри геодезії, картографії та управління територіями.